Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Cliff

Följ

HKCliff

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HK Cliff
Välj lag

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:30

      Träning FP17


      10:30
  • 5Sön
    • 11:30

      Träning F-08


      13:00
  • 6Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:20

      Träning P-07


      21:15
    • 20:00

      Träning Seniorlag Herrar


      22:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 11Lör
    • 09:30

      Träning FP17


      10:30
    • 12:00

      Seriematch Sorunda Seniorlag Herrar


      15:00
    • 12:15

      IFK Tumba HK 1 (borta) F-13


      13:00
    • 13:15

      Skuru IK 2 (borta) F-13


      14:00
    • 14:15

      Skuru IK 2 (hemma) F-13


      15:00
    • 14:45

      IFK Tumba HK - 2 (borta) F-13


      15:45
  • 12Sön
    • 08:30

      Matcher F-15


      11:30
    • 09:00

      Matchsammansdrag F-14


      12:00
    • 11:45

      Vassunda IF (hemma) F-12


      13:45
    • 12:00

      Uppsala HK (hemma) P-09


      14:00
    • 12:30

      Rosersbergs IK (borta) F-12


      14:30
    • 13:10

      Skuru IK 4 (hemma) F-12


      15:10
    • 14:10

      Handens SK (borta) F-12


      16:10
    • 19:20

      Hammarby IF HF 3 (borta) P-07


      21:20
  • 13Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
  • 18Lör
    • Heldag

      USM steg 2 F-08

    • 09:30

      Träning FP17


      10:30
    • 11:00

      Match Åkersberga P-15


      13:00
  • 19Sön
    • Heldag

      USM steg 2 F-08

    • 11:00

      Hammarby IF HF 2 (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      IK Bolton (borta) P-09


      16:00
    • 14:30

      Skuru IK (hemma) P-07


      16:30
    • 16:00

      Seriematch SK Kvarnberga Seniorlag Herrar


      19:00
  • 20Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:20

      Träning P-07


      21:15
    • 20:00

      Träning Seniorlag Herrar


      22:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
  • 25Lör
    • 09:30

      Träning FP17


      10:30
    • 09:45

      Matcher F-15


      13:30
    • 11:00

      Matchsammansdrag F-14


      13:00
    • 16:30

      Tyresö Handboll 2 (borta) P-07


      18:30
    • 18:00

      USM Steg 2 P-09


      00:00
  • 26Sön
    • 00:00

      USM Steg 2 P-09


      19:00
    • 09:00

      Huddinge HK 2 (borta) F-12


      11:20
    • 09:10

      Gustavsbergs IF HK Svart (hemma) F-13


      09:55
    • 10:10

      Skuru IK 4 (hemma) F-13


      10:55
    • 10:40

      Skuru IK 5 (borta) F-12


      12:40
    • 10:40

      Skuru IK 5 (hemma) F-13


      11:25
    • 11:10

      Gustavsbergs IF HK Svart (borta) F-13


      11:55
    • 12:20

      Skuru IK 3 (hemma) F-12


      15:00
    • 14:15

      Täby HBK 2 (hemma) F-12


      16:15
  • 27Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:30

      Föräldramöte F-14


      18:00
    • 17:45

      Domarutbildning P-07


      21:45
    • 18:00

      Träning P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:20

      Träning P-07


      21:15
    • 20:00

      Träning Seniorlag Herrar


      22:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
  • 30Tor